Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2024, 06:11

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa, 27 maja 2009, 09:18 
Offline

Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 12:24
Posty: 21
Witam mam bardzo duży problem i założyłem tego posta ponieważ nie znalazłem racjonalnego wytłumaczenia na forum.

Objawy:
3 lata NND śmigał niezawodnie razem z usługa MULTIMO (sredni restart 1/miesiąć może nawet i rzadziej). Dokładnie 20.05.2009 modem stracił synchronizację około północy i już nie może jej uzyskać.

Wykonane czynności:
- rachunek opłacony
- nikt nie grzebał w okablowaniu
- rozebrałem modem w celu poszukania zdechłych Kondziołków (brak kondensatorów w konstrukcji)
- podłączenie drugiego modemu takiego samego (sagem 800 wersja 3) – też nie może się zsynchronizować mignie 5 razy nic
- zapasowy komputer zrobiony 2 lata temu sprawdzony działający czekał w szafie spokojnie na awarię pierwszego żeby można było tylko podmienić w razie awarii równie nie może się zsynchronizować.
- wczoraj technik z TPSA (firma NETBUD) przyjechał ze swoim modemem, sprawdził swój modem i moje 2 pod okienkami i łapią synchronizację (mignie lampka 8 razy i synchronizuje sie)
- dzisiaj z rana sprawdzałem modemy pod okienkami i synchronizują się (w ten sposób wykluczam jakieś problemy z okablowaniem w moim domu)
Serdecznie proszę o pomoc


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl