Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest niedziela, 28 kwietnia 2024, 04:56

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa, 4 listopada 2009, 22:01 
Offline

Rejestracja: wtorek, 25 lipca 2006, 16:04
Posty: 7
Witam

Moim celem jest uruchomienie TorrentFlux stąd problem. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją ze strony NND lecz dlalej nie mogę sie zalogować na phpmyadmin. Zalogować na mysql moge jedynie za pomocą
: [/] [] ()
mysql -u root -p
no i podaje hasło no i mogę sie zalogować na mysql. Jak dam by sprawdzić czy server mysql żyje
: [/] [] ()
[root@router ~]# mysql ping
ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)
nie wiem co jest grane już trochę przewaliłem dokumentacji lecz nie mogę wpaść na rozwiązanie :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: czwartek, 5 listopada 2009, 00:20 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: niedziela, 16 maja 2004, 21:32
Posty: 1203
Lokalizacja: Bieruń
maly1529 pisze:
Witam

Moim celem jest uruchomienie TorrentFlux stąd problem. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją ze strony NND lecz dlalej nie mogę sie zalogować na phpmyadmin. Zalogować na mysql moge jedynie za pomocą
: [/] [] ()
mysql -u root -p
no i podaje hasło no i mogę sie zalogować na mysql. Jak dam by sprawdzić czy server mysql żyje
: [/] [] ()
[root@router ~]# mysql ping
ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)
nie wiem co jest grane już trochę przewaliłem dokumentacji lecz nie mogę wpaść na rozwiązanie :oops:

Czy Ty napewno wiesz co chcesz zrobic?? bo według mnie to na pewno mysql nie ma nic do torrentflx, nie wiem jak odwrotnie, jak byś zrobił zgtodnie z instrukcjąto powinnienes sie zalogowac przez IE lub inna przegladarke wpisujac w pasek przegladarkiu "http://IP_servera/phpMyAdmin", a czy pracuje mysql to pwinien ci powiec "top", pigowanie mysql nic ci nie da.Na koniec chyba słabo przewalasz dokumentacje!.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 5 listopada 2009, 21:42 
Offline

Rejestracja: wtorek, 25 lipca 2006, 16:04
Posty: 7
szczerze to praktycznie nie znam się na mysql wiem ze jest to program do baz danych... a chce uruchomić torrentflux i jest do tego potrzebny mysql lub postgress.

a tą instrukcje przewaliłem z NND już kilka razy widocznie coś namieszałem a teraz będę się z tym kopał :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl