Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024, 17:59

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: sobota, 8 maja 2004, 13:12 
Proszę o pomoc , nie mogę uruchomić nnd , po zainstalowaniu na dysk twardy , mam taką konfigurację sprzętową , pentium 150 Hz , 64 ramu , dysk 350 Mb z paroma bad sectorami , 2 sieciówki na rtl 8139 , modem Thomson Speedtouch 510 ethernet , podczas uruchamiania nnd widzi 2 sieciówki , przy odpaleniu net_confa , przy próbie instalacji modemu ethernetowego , mogę wciskać do bólu na ok , i nic nie chce pójść dalej , modem mam podłączony do 1 karty sieciowej , 2 idzie do huba.Nie wiem co począć instalowałem nnd z 9.04 i 10.04. , za każdym razem to samo. Za pomoc serdeczne dzięki.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 23 maja 2004, 00:15 
Linux to nie to samo co win pod względem bat sektorów zapewne zainstalował ci się na jakiś uszkodzonych sektorach zmień dysk lub wykonaj niskopoziomowy format (przynajmiej tak mi się wydaje bo też tak prae razy miałem)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 23 maja 2004, 10:23 
Offline

Rejestracja: środa, 30 lipca 2003, 18:15
Posty: 42
Witam
Osobiscie mialem NND na dysku 2 giga z jakimis 300 kilo badsektorami
Koszmar :lol: Ogolnie mowiac czysta loteria czy serwer ruszy Mi dzialal jakis miesiac pozniej po resecie zanik pradu czy cos podobnego i buuu :twisted: Nie mowie ze sie nie da ale brak jest stabilnsci a co jak co od serwera trzeba wymagac stabilnosci jak nic :) NND to zapewnia ale jezeli sprzet nie ten tego ;) to wiadomo
Zainstalujesz pobawisz sie padnie ci NND ze statystykami i Samba FTP to kupisz dysk ;)
Obecnie skombinowalem sobie 4 gigowke za grosze i teraz stabilnosc praca uslugi wszystko OK 8)

Pozdrawiam Pixel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl