Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024, 04:52

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa, 12 maja 2004, 21:36 
Witajcie!
Właśnie zaczynam swoją przygodę z linuxem. Od niedawna posiadam serwerek z łączem DSL 512, który stoi na NND. To wszystko ustawił mi koleś, któremu zapłaciłem nawet niemałe pieniądze. Chciałbym na tym serwerku dodać parę usług typu www+php+mysql, samba i może jakaś poczta, a nie stać mnie, żeby mu znowu zapłacić. Chciałbym to zrobić sam.
W związku z tym mam dwa małe pytanka:
1. Czy do NND potrzebne są specjalne pakiety instalacyjne, czy wystarczą dowolne tgz'ty?
2. W jaki sposób zainstalować (od początku do końca) dowolny pakiet?

Jeśli można to prosił bym o dogłębne odpowiedzi, ewentualnie jakieś linki z opisem, bo niestety nic nie znalazłem na ten temat, a jak już znalazłem, to nie chciało działać.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 13 maja 2004, 00:29 
Offline

Rejestracja: środa, 30 lipca 2003, 18:15
Posty: 42
:lol: :lol: :lol: Ciekawy jestem ile dales temu "kolesiowi" za nacisniecie kilka razy zpacji za wpisanie kilku adresow IP no i kilka wcisniec entera :lol: :lol: :lol: Nie wspomne tu o bardzo zagmatwanych pytaniach konfiguratora z ktorymi na pewno ten "koles" musial glowkowac dlugi czas
NND to wlasnie dystrybucja wyposazona w bardzo przyjazdny konfigurator dla odpalenia tego nawet zupelnemu laikowi Mozna nawet powiedziec ze poradzila by sobie z instalacja kura wciskajac tylko spacje i entery
Jak sie zaczniesz bawic i wyczaisz o co chodzi to bedziesz wiedzial dla czego tak smialem na samym poczatku Nawet teraz jeszcze sie smieje heh
Cos mi sie nie do konca chce wierzyc ze szukales co kolwiek odnosnie instalowania czego kolwiek ;) bo bylo chyba z kilka tematow jak zaczac zabawe z instalkami powinienes zainteresowac sie tematami zawierajacymi slowo installpkg w polaczeniu ze stronka http://forum.freesco.pl/search.php :twisted: Nawet ja osobiscie gdzies wcisnolem opis instalacji MRTG wlasnie po to zeby nie bylo takich pytan jak teraz Tylko poszukac
To narazie tyle pozdrawiam i zycze milej zabawy z NND wiele szukania i czytania przed Toba ;)

Pozdrawiam Pixel


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl