Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest piątek, 19 kwietnia 2024, 03:59

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Prosze o pomoc.
Post: poniedziałek, 24 maja 2004, 23:19 
Witam chcial bym prosic o pomoc w zalorzeniu routerka na NND. Jestem troche w tym zelony ale mysle ze jak mi pomozecie to jakos dam rade. Sprawa jest taka routerek potrzebny mi jest po to zeby stabilizowal mi lacze chodzi mi konkretnie o kazowiczow itd. Polaczenie z internetem mam przez neostrade z tym ze lacze sie z nia za pomoca routera planet ADSL-3000 w ktorym moge sobie ustalic jego adres. I teraz tak chial bym zeby mi ktos napisal w jaki sposob mam to wszystko zainstalowac najlepiej od poczatku do samego konca. Na koncu chcial bym zeby to wygladalo mniej wiecej tak moj router planet adsl-3000 mial by adres 192.168.2.253
karty sieciowe w kompie przeznaczonym na router to planet 10/100 na ukladzie realtek
jedna karta bedzie miala adres 192.168.2.254 to ta ktora bedzie widziana od strony routera planet
a druga bedzie miala adres 192.168.1.253 - cala siec dziala na adresach z tej puli. Komputery maja przyznane juz adresy od 192.168.1.1 - 192.168.1.19 brama w komputerach jest ustawiona na 192.168.1.253 (ten adres w tej chwili ma router planet) no i kazdy komputer ma przyznane dns. Mam nadzieje ze wyjasnilem w miare dobrze moja sytuacje i teraz prosze was o pomoc w wyjasnieniu mi jak to wszystko zainstalowac i skonfigurowac tak zebym nie musial nic przestawiac u wszystkich uzytkownikow. I zeby to wszystko trzymalo sie kupy nawet jak uzytkownicy bede mieli wlaczone programy typu p2p. Z gory dziekuje wszystkim za pomoc i pozdrawiam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: wtorek, 25 maja 2004, 16:02 
trzeba na sam poczatek zmienic ustawienia routera na swith, jezeli jest taka mozliwosc, ale obawiam sie ze trzeba tez miec normalny modem do noestrady zeby postawic router na nnd ....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl