Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024, 14:46

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: niedziela, 15 maja 2005, 05:46 
1. Co do justice to zastanawiałem sie czy sa możliwości jeszcze nie próbowałem a z tego co miąłem kiedyś freesco nawet mi sie podobał fajnie wszystko rozrysowane itp nie to co shaperd >moge sie mylic<

2. Co do robienia paczek pewnie ktoś sie zdenerwuje bo to błahostka ale niestety szukam i cos mi to nie wychodzi / wystarczy jakiś link /

3. A co do tych paczek to właśnie wpadłem na pomysł by zainstalować sobie gnome lub fluxbox a zeby wrazie wpadki nie miec problemów porobię paczuszki

>a teraz pytanie czy ktos juz uruchomił jakies xy pod nnd i czy jest mozliwosc dokladniej mi chodzi o uruchomienie jakiegos azureusa i p2p + xmms bo mam zintergowana karte muzyczna (działała na freebsd tylko wolno się bujal i szukam alternatywy) + firefoxa < poco miec wlaczone 2 kompy no chyba ze to nie jest mozliwe na nnd??

komp p2 350 mhz, 64 mb ramu, grafa 16mb, dysk 80gb > przede wszystkim dokupić ramu co do proca mogę włożyć p3 > konkretnie to chodzi mi o cyferki <


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 15 maja 2005, 10:07 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2004, 23:29
Posty: 1177
Lokalizacja: miasto Świętej Wieży
A po co justice?
Jest niceshaper + jego staty i też jest ładnie...

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 15 maja 2005, 10:19 
tak mowisz ze miales tyle linuxow i z zadnym nie miales takich problemow jak z nnd....a o czyms takim jak niceshaper i htb slyszales ?


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 15 maja 2005, 10:56 
jeszcze troche bym wymienil tych linuxow lubie sobie pogrzebac do netu mialem fresco pozniej router troche freebsd ale nie abstrachujac od wczesniej zadanych pytan dodam tylko ze z kazdym jest troche problemow i kazdy ma w sobie to cos co troche je rozni wiec nie ma jak to sie pobawic :roll: nie chce tutaj sie ani przechwalac ale warto byloby troche podrasowac te nnd minimalne wymagania fluxboxa to cos okolo 160mhz procek a to ma przewanie kazdy serwer z tego co pisalo w jednym dziale to sredno 300/350 mhz i pewnie duzo niewykozystanej mocy nie mowie juz o tych wiekszych ale skoro umnie narazie proxy sie wyrabia samba tez nie zapycha no i teraz zobacze jak statystyki mtgr beda chodzic

mam aktualnie niceshapera i ta statystyka jest niezle oktojona ale z tego co czytalem na stronie autora to twierdzi ze niejest programista wiec nie ma co wymagac za duzo ale tylko podziwiac / zas shaperd wyglada powaznie i problem w tym ze nie dzial mi ale mam nnd jakies 3 dni wiec wybaczcie / (konto na forum zalozone za czasow fresco wiec prosze sie nie sugerowac) a co do htb jeszcze nie mialem z nim stycznosci i jak tylko xorga zakoncze instalowac to zabieram sie za niego


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 15 maja 2005, 11:17 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: poniedziałek, 27 stycznia 2003, 23:39
Posty: 3065
Lokalizacja: Kraków/Częstochowa
Xów żadnych na NND to się nie spodziewaj, nie będzie.
Azureusa, firefoxa, xmms zatem też nie włączysz.

Są ich odpowiedniki pod konsolę: mldonkey, links, i coś co ostatnio zrobił CyberDe@th do słuchania muzy pod NND


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 15 maja 2005, 11:19 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2004, 23:29
Posty: 1177
Lokalizacja: miasto Świętej Wieży
po co środowisko graficzne.... zresztą o robieniu szafy grającej z wodotryskiem już był temat więc nie będę się rozwodził....

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 22 maja 2005, 23:39 
scompilowalem pod nnd xorga odpalilem go ale sie zwieszal pozniej fluxboxa chialem scompilowac ale potrzebowal nowsze gcc wiec tez sckoppilowalem i omalo co bym tak calego systemu nieodnowil a nieuruchomil bym yxow :P ku chwale postanowilem zainstalowac freebsd jest tam troche pracy bo nie konfiguruje sie tak latwo jak w nnd ale sie oplacalo fluxbox smiga jak zlotko xmms smiga jak mazenie wkoncu wykozystuje wmontowany glosniczek w serwie a juz nie powiem ze na 350mhz i 64 mb ramach chodzi mi gmplayer :D i odtwaza plynnie filmy juz jeden obejzalem a grafe mam 16 mb savage 4 :d

a wiec chlopaki jak chcecie aby ten system liczyl sie z innymi musicie jeszcze popracowac powodzenia ja jednak skozystam poki co z starego pociwego bsd :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 22 maja 2005, 23:49 
hehe, nie rozsmieszaj :)

po cholere komu glosniczek, player do filmow itp na routerze ??


ten system jest systemem pod ROUTER a nie jako desktop......dziwny jestes szczerze mowiac.....pod router takie wodotryski i grafe potrzebujesz ? hmmm....

powiem tylko tyle....prawdziwemu administratorowi sieci wystarczy konsola :PPPPP


jako ROUTER smiga az milo i wiele uzytkownikow jest bardzo zadowolonych.....


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek, 23 maja 2005, 00:16 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:31
Posty: 2449
Lokalizacja: Londyn
linuxlamer pisze:
xmms smiga jak mazenie wkoncu wykozystuje wmontowany glosniczek w serwie


WOW!!!! taki wmontowany głośniczek to lepsze niż 5.1... ciekawe czy mój, wbudowany w płytę główną bzyczek nie będzie jeszcze lepszy - w końcu nie ma przewodów to i szumów nie będzie zbierał.

_________________
Mis'
___________________________________
"Real Men Use Telnet on port 80" (el bid)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek, 23 maja 2005, 00:48 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2004, 23:29
Posty: 1177
Lokalizacja: miasto Świętej Wieży
linuxlamer pisze:
a wiec chlopaki jak chcecie aby ten system liczyl sie z innymi musicie jeszcze popracowac powodzenia ja jednak skozystam poki co z starego pociwego bsd :D


No słyszeliście kolege! zamykamy forum i projekt, Kolega ukazał nam prawdziwy sens którego nie widzieliśmy. NND sie nie liczy, przechodzimy na "pociwe bsd" (apropo pociwe to coś od pocenia?:] )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl