Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024, 10:01

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: środa, 19 kwietnia 2006, 18:59 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
Cytuj:
Może faktycznie przydałoby się trochę faktów, bo w tym wszystkim nadal nie widać, co zarzuca nam Albercik, poza rzekomym zamykaniem i otwieraniem tematów jak nam się podoba.

Jak nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz . Jaśniej się nie da.

Cytuj:
Niedawno zakładałem takie coś w domu, którego właścicielka chciała się upewnić, czy nie będzie miała kłopotów. Odpowiedzi udzieliła niebieska linia. Jeśli właściciel domu (własność potwierdzona wpisem w księdze wieczystej) wynajmuje pokoje, mieszkania (lokatorzy mieszkają legalnie - są zameldowani na pobyt czasowy), to może w swoim domu założyć neostradę i rozprowadzić do każdego pomieszczenia. Uzyskanie takiej odpowiedzi wcale nie było łatwe i proste, bo wiadomo, że tepsa niechętnie do tego podchodzi. Chciałaby najlepiej, żeby do każdego komputera osobną neostradę kupić


I moja odpowiedź jakieś 10 postów temu :
Cytuj:
Nie wiem skąd to wykopałeś , ale lokal wynajmowany innym firmom jest wydzielonym fizycznie innym pomieszczeniem - prawo budowlane (podział fizyczny) i to jest nielegalne . Inaczej ma się do lokatorów w mieszkaniu - jeden lokal - można dzielić.


Czytasz co napisałem ? Nie sądzę , gdyby tak było skończyły by Ci się niejasności .

Maciek pisze:
I kolejny cytat z Albercika:
Albercik pisze:
tolerujecie dzielenie neo , ale nie dzielenie TV

A dowód na to?


net_conf - możliwośc dzielenia neo , ale to już przerabialiśmy - temat o nożach czy producencie broni - nie trafione .

Cytuj:
Ja jednak nie będę tak kulturalny i zauważę, że obrzucanie inwektywami respondentów to normalna praktyka Albercika. (...) Mi ten użytkownik utkwił w pamięci przede wszystkim jako ten, który zarzucał nam tajne zjazdy Freesco, ponieważ ON nic nie czytał na ten temat. I rzekomo nigdzie nic na ten temat nie ma.


Faktycznie , to jest drugi raz jak robię ferment . W tym wypadku może w końcówce zbyt mocno potraktowałem Mis'a czy Tasiorka , za co przepraszam . Za ostro i zbyt personalnie.

Cytuj:
Ja jednak nie będę tak kulturalny i zauważę, że obrzucanie inwektywami respondentów to normalna praktyka Albercika. Początkowo zamierzałem cytować, jednak stwierdziłem, że cytaty z prawie 1700 postów mogłyby być zbyt męczące.

Maciek - oficjalnie :
KŁAMIESZ I UDOWODNIJ ,ŻE W 1700 POSTACH OBRAŻAM , WYZYWAM I OBRZUCAM "MIĘCHEM" MADERATORÓW !!!

Tego nie przełknę , pognałeś jak chudonoga szkapa z nadwagą w galopie - z winy cięzaru zatrzyma się dopiero z impetem na ścianie o ile sobie nóg nie połamie .

Cytuj:
Bo zapewne tylko chodziło o flejm


Czyli jednak nie doczytałeś .

Cytuj:
Posty o działaniach nielegalnych będą usuwane, w przypadku pojawienia się odpowiedzi - one także


Skąd będziesz wiedział ,że są nielegalne , skoro nawet w tej sytuacji się myliłeś ? Znów według widzimisię ?

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa, 19 kwietnia 2006, 19:23 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Albercik pisze:
Cytuj:
Może faktycznie przydałoby się trochę faktów, bo w tym wszystkim nadal nie widać, co zarzuca nam Albercik, poza rzekomym zamykaniem i otwieraniem tematów jak nam się podoba.

Jak nie zrozumiałeś to już nie zrozumiesz . Jaśniej się nie da.

Pomyłka, nie napisałem, że czegoś nie rozumiem. Stwierdziłem BRAK konkretów w twoich zarzutach.

Cytuj:
I moja odpowiedź jakieś 10 postów temu :
Cytuj:
Nie wiem skąd to wykopałeś , ale lokal wynajmowany innym firmom jest wydzielonym fizycznie innym pomieszczeniem - prawo budowlane (podział fizyczny) i to jest nielegalne . Inaczej ma się do lokatorów w mieszkaniu - jeden lokal - można dzielić.


Czytasz co napisałem ? Nie sądzę , gdyby tak było skończyły by Ci się niejasności .

Nie mam i nie miałem żadnych niejasności, po prostu podałem "skąd to wykopałem" - to nie było moje pytanie, ale moja odpowiedź!
Cytuj:
Maciek pisze:
I kolejny cytat z Albercika:
Albercik pisze:
tolerujecie dzielenie neo , ale nie dzielenie TV

A dowód na to?


net_conf - możliwośc dzielenia neo , ale to już przerabialiśmy - temat o nożach czy producencie broni - nie trafione .

Ponowne pudło. Tysiące ludzi mają prawo legalnie dzielić neo. Sharing to zupełnie inna bajka.

Cytuj:
Maciek pisze:
cytaty z prawie 1700 postów mogłyby być zbyt męczące.

Maciek - oficjalnie :
KŁAMIESZ I UDOWODNIJ ,ŻE W 1700 POSTACH OBRAŻAM , WYZYWAM I OBRZUCAM "MIĘCHEM" MADERATORÓW !!!

Nie napisałem, że moderatorów, ale pośród tych 1700 postów znalazłem sporo kwiatków. Może skrót myślowy zbyt daleko poszedł. Chodziło mi o to że wyszukiwanie tyuch cytatów i wklejanie ich byłoby zbyt męczące. Dodam, że przejrzałem pierwsze trzy strony wątków z twoimi wypowiedziami na 89 i znalazłem kilka ładnych kwiatków.

Cytuj:
Cytuj:
Posty o działaniach nielegalnych będą usuwane, w przypadku pojawienia się odpowiedzi - one także


Skąd będziesz wiedział ,że są nielegalne , skoro nawet w tej sytuacji się myliłeś ? Znów według widzimisię ?

Nie myliłem się, to tylko twoja SUBIEKTYWNA opinia. Być może moja wdług Ciebie jest niesłuszna, ale to ja moderuję to forum i zgodnie z przyjętymi zasadami (już kiedyś mówiłem kiedy i gdzie) tak będę postępował.
Zdanie w tej sprawie już zostało wyrażone i dalsza dyskusja nie ma sensu. Choć oczywiście wątek zostawiam otwarty i możesz sobie jeszcze poużywać.
Jednak jeśli interesuje cię sharing/cracki/piractwo komputerowe (niepotrzebne skreślić) to sobie idź gdzie indziej.

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa, 19 kwietnia 2006, 19:50 
Offline

Rejestracja: sobota, 8 marca 2003, 19:07
Posty: 92
skasowane


Ostatnio zmieniony sobota, 2 września 2006, 16:34 przez Puaro, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa, 19 kwietnia 2006, 19:56 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
Cytuj:
Nie napisałem, że moderatorów, ale pośród tych 1700 postów znalazłem sporo kwiatków


Jakieś konkrety ? Dwa przypadki znamy , a reszta ? Czyżbyś padł ofiarą własnej nieścisłości?

Cytuj:
Ponowne pudło. Tysiące ludzi mają prawo legalnie dzielić neo. Sharing to zupełnie inna bajka


Znów nic nie rozumiesz - podczepiłeś się do postu nie czytając zawartości - napisałem , że opcja w netconfie jest jak producent noży ( to nie moje porównanie , tylko poprzedników) czy kroisz chcleb czy zabijesz człowieka - to Twój wybór , chociaż - tak na marginesie - McDonald zapłacił słone odszkodowanie kilku osobom z nadwagą za kalorycznośc jedzenia , jak zresztą niektóre koncerny tytoniowe za rakotwórczość ,a jednak Ci ludzie mieli wybór.

Cytuj:
Być może moja wdług Ciebie jest niesłuszna, ale to ja moderuję to forum i zgodnie z przyjętymi zasadami (już kiedyś mówiłem kiedy i gdzie) tak będę postępował.
Zdanie w tej sprawie już zostało wyrażone i dalsza dyskusja nie ma sensu


Dokładnie - niewłaściwa osoba na niewłaściwym miejscu . Czarownice też palono na stosie za wyimaginowane czary .

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: środa, 19 kwietnia 2006, 20:12 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
No to już tylko jedno zdanie na koniec.
Proszę nie karmić trolla (to do pozostałych użytkowników forum).

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl