Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 23:40

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 18:52 
Offline
PGF

Rejestracja: wtorek, 27 czerwca 2006, 14:09
Posty: 2112
Lokalizacja: Poznań
Dyskusja jest ciekawa choć moim zdaniem bezcelowa...

Widzę tutaj taką idę jak w pomysłach Giertycha. Naprawić świat... super! Tylko z głową i nie za wszelką cenę, a o tym już niektórzy nie myślą. Obawiam się, że Ci, którzy znają się na tym co robią, mają pracę.

A do poszukiwania pracy, są inne miejsca w internecie. Np wyszukiwarka pracy JobGuide.pl, portal praca.pl czy wiele wiele innych. Po co następne? Uważam że jak ktoś się zna na czymś dobrze, i mu się chce, to znajdzie pracę i to za całkiem godziwe pieniądze. Ale co ja mogę wiedzieć, jako 16-latek...:wink:

Pozdrawiam

_________________
Dedykowane systemy CRM, e-commerce i witryny korporacyjne.
Software House Poznań


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 19:43 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2004, 15:18
Posty: 1273
Lokalizacja: Tychy
zgodze sie ale jak mam na zbyciu antenki albo apki za dobre pieniądze to mam pisać zamienie na ..... na co na fiata 126p ??

_________________
Pomogłem ? wypij moje zdrowie
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 20:46 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 18:33
Posty: 228
Lokalizacja: Żyraków ok. Dębicy
hx pisze:
zgodze sie ale jak mam na zbyciu antenki albo apki za dobre pieniądze to mam pisać zamienie na ..... na co na fiata 126p ??


na dolary :lol: albo sztabki złota wkońcu też mają jakąś wartość tak samo jak wszystkie inne części które chcemy wymienic

_________________
WRT54G v3.1 z TOMATO
Ovislink 5460+APPRO + Yagi 12dbi
2048/256 3 users
LaFonera + FON
DLink DNS-323 2x320GB WD RAID0


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 22:09 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: sobota, 14 maja 2005, 15:07
Posty: 3177
Lokalizacja: Busko-Zdrój
to forum smierdzi !!! - cenzura - komuna wrocila.

_________________
Pomógł? wypij jego zdrowie.
http://nnd-linux.pl/faq.php
http://wiki.nnd.freesco.pl/index.php/FAQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 22:49 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2004, 15:18
Posty: 1273
Lokalizacja: Tychy
kaczogród

_________________
Pomogłem ? wypij moje zdrowie
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 23:13 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Ciekawe chłopcy, czyście oprócz podręczników historii mieli jakąś styczność z komuną, bo moim zdaniem nie. Inaczej głupot takich byście nie gadali.
Samo istnienie tego wątku świadczy o tym, że żadnej cenzury nie ma, a wy nie porównujcie się do bojowników o demokrację, bo to zwykłe nadużycie.
Chcę przypomnieć, że uczestnictwo na forum jest dobrowolne i nikt nie jest do niego zmuszany. Przypomnę też, ze jest to forum poświęcone Freesco, NND i niektórym zagadnieniom sieciowym.
Nie dopuszczamy na forum ogłoszeń marketingowych, handlowych i temu podobnych. Dlaczego - to wyjaśniałem, wyjaśniał także Mis' - nie chcemy aby forum stało się śmietnikiem. Równie dobrze moglibyśmy nie zabezpieczać forum przed spambotami, które podawałyby adresy stron z zakupami viagry online - też komuś się może przydać.

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 8 lutego 2007, 23:17 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2004, 15:18
Posty: 1273
Lokalizacja: Tychy
Maciek pisze:
Ciekawe chłopcy, czyście oprócz podręczników historii mieli jakąś styczność z komuną, bo moim zdaniem nie.

no tu sie mylisz ale zrozumiałem ze admin ma zawsze racje jezeli nie to .... itd itd

_________________
Pomogłem ? wypij moje zdrowie
Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek, 9 lutego 2007, 00:55 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: sobota, 14 maja 2005, 15:07
Posty: 3177
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Cytuj:
Ciekawe chłopcy, czyście oprócz podręczników historii mieli jakąś styczność z komuną, bo moim zdaniem nie. Inaczej głupot takich byście nie gadali.


zdobadz numer GG i robacz na rok urodzenia, sam sobie odpowiesz.


pytanie: ciekawe po co sa fora?
odpowiedz: zeby moderator czul sie wazny.

jakie to szczescie ze w tym dziale mozna pisac wszystko!

szkoda tylko ze tematu nie moge zadnego zalozyc,
ale moze to sie niebawem zmieni (prosba do smieciarzy).

_________________
Pomógł? wypij jego zdrowie.
http://nnd-linux.pl/faq.php
http://wiki.nnd.freesco.pl/index.php/FAQ


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek, 9 lutego 2007, 02:22 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
-MW- jeśli myślisz, że moim najwspanialszym zajęciem jest moderowanie forum i że chętnie do moderowania pchają mi się drzwiami i oknami, to się grubo mylisz. Gdyby forum nie było zarządzane, w krótkim czasie stałoby się bezużyteczne dla tych wszystkich, którzy szukają tu informacji, a jest to mało przyjemny obowiązek być moderatorem.
Proponuję, abyś zakończył dyskusję tutaj, bo to śmietnik i posty co kilka dni wędrują do /dev/null - więc szkoda gadania. Załóż nowy temat na Hyde Parku - "jak dokopać moderatorom" a może zrób ankietę, kto przejmie forum (tzn moderowanie, ale i całą resztę), zobaczymy ilu znajdziesz chętnych na ponoszenie rocznie wydatków sięgającej liczby z trzema zerami.

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: piątek, 9 lutego 2007, 12:18 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2004, 23:29
Posty: 1177
Lokalizacja: miasto Świętej Wieży
Koledzy nie lubie wtrącać się się w takie dysputy ale tak czytając większość tematów i postów w śmietniku stwierdzam że lepsza nazwą dla niego byłoby Kłutnik lub Ring.

Ale abstrachując od tego kiepskiego żartu w moim wykonaniu naprawde kłucicie się o przysłowiową "pietruszkę"

I nie chce tu nikogo piętnować, czy coś w tym stylu, poprostu dyskusje bez celu, które nie zmienią "świata" , poglądów, punktów widzenia i zasad. No chyba że komuś sprawia to przyjemność...

Dziękuję, chciałem tylko wyrazić swój punkt widzenia, który i tak pewnie nic nie zmieni...

_________________
Pozdrawiam

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 12:40 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
JakubC pisze:
Dyskusja jest ciekawa choć moim zdaniem bezcelowa...


Też to dostrzegam, ale czasami próbuję zasiać ziarno niepewności wśród moderatorów, mającą na celu zastanowienie się, czy pewne zasady są na pewno zdrowe ? Debata nigdy nikomu nie zaszkodziła, ale widzę, że mimo różnych uzasadnień "głową muru nie przebiję" . Zauważyłem jedną rzecz : z Maćkiem nie ma dyskusji - strasznie konserwatywne podejście, bez względu na argumenty - wiele rzeczy z jego młodości uważa za dobre i nie ma zamiaru tego zmienić. Z Mis'iem natomiast jest rzecz ciekawa - podaje uzasadnienia , które mógłbym użyć ZA swoją tezą czy propozycjami. Dlaczego? Otóż Mis' powiedziałeś - tak w skrócie , że wymagało by to porządkowania , trzymania pewnych restrykcji w stosunku do ogłaszających , pilnowania sensu postów związanych z ogłoszeniami....powiedz mi , a co teraz robicie? Przecież dokładnie TO ! Temat ogłoszeń : mam sporo podzespołów, ale nie potrzebuję nic w zamian, więc wolałbym pieniądze, symboliczne, które np automatycznie przeleję gdzieś na konto NND czy jakąś symboliczną pomoc fundacyjną czy WOŚP. Zagrałem na uczuciach? Właśnie o to chodziło, bo żaden z Was na pewno o tym nie pomyślał. Przecież na konto nie da się przelać części komputerowych...tym bardziej raczej wiekowych.....

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 13:16 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:31
Posty: 2449
Lokalizacja: Londyn
Albercik pisze:
Z Mis'iem natomiast jest rzecz ciekawa - podaje uzasadnienia , które mógłbym użyć ZA swoją tezą czy propozycjami. Dlaczego? Otóż Mis' powiedziałeś - tak w skrócie , że wymagało by to porządkowania , trzymania pewnych restrykcji w stosunku do ogłaszających , pilnowania sensu postów związanych z ogłoszeniami....powiedz mi , a co teraz robicie? Przecież dokładnie TO !


Problem lezy w skali zjawiska. Jedno czy dwa ogłoszenia oczywiście nie stanowią problemu. Kiedy zaczyna byc ich więcej problem automatycznie rośnie. Powiedz szczerze - jesteś w stanie zagwarantować, że jesli pozwolimy na ogłoszenia komercyjne (cokolwiek to znaczy) to za miesiąc dwa nie będziemy mieli tutaj działu ogłoszeń z GW? Mieliśmy tu już przykałdy użytkowników próbujących tu np. rozwiazywac swoje problemy z Windows... powiedz czy wierzysz, że wszyscy zamieszczający ogloszenia będa sciśle przestrzegac zasad (jakiekolwiek by one nie były)?

Albercik pisze:
wolałbym pieniądze, symboliczne, które np automatycznie przeleję gdzieś na konto NND czy jakąś symboliczną pomoc fundacyjną czy WOŚP.


Rozważaliśmy podobne rozwiązanie. Niestety jest drobny problem - Urząd Sarbowy. Nie mając osobowości prawnej nie mozemy przyjmowac żadnych pieniędzy. Już i tak Maciek udostępnia prywatne konto dla tych którzy chca uczestniczyć w corocznych zjazdach... na razie mu się udaje :-)
Jesli nawet zarejestrowaliśbyśmy fundację (a rozważamy tę kwestię) to, jak myślisz, kto będzie się tym wszystkim zajmował?

Jesli zaś chodzi o datek na WOŚP czy inne tego typu fundacje? Czy to nie ty przypadkiem, kiedyś bardzo krytykowałeś podobne akcje? Pytam poważnie, bo pamiętam że taka krytyka się pojawiła ale nie jestem pewien od kogo wyszła. Pomijajac tę kwestię - jak mielibyśmy sprawdzać czy taki ogłoszeniodawca jest w stosunku do nas uczciwy? kazać udostępnic skan z polecenia przelewu? a jak ktoś wrzuci datek do puszki podczas ulicznej kwesty? Całkiem świadomie podnoszę tę kwestię - byłbym ghotów się z takim rozwiązaniem zgodzić, ale niestety internet nauczył mnie nieufności, a oszukiwany być nie lubię...

Albercik pisze:
Zagrałem na uczuciach? Właśnie o to chodziło, bo żaden z Was na pewno o tym nie pomyślał.


Nie, nie zagrałeś... i surprise, surprise! pomyślelismy. Dużo wczesniej...

_________________
Mis'
___________________________________
"Real Men Use Telnet on port 80" (el bid)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 14:40 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Wątek przenoszę do Hyde Parku.

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 15:35 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Albercik pisze:
Zauważyłem jedną rzecz : z Maćkiem nie ma dyskusji - strasznie konserwatywne podejście, bez względu na argumenty - wiele rzeczy z jego młodości uważa za dobre i nie ma zamiaru tego zmienić.

Duby smalone waćpan.
W czasach mojej młodości komputery widywało się z rzadka na... filmach fantastycznych. O internecie to już nawet najwięksi fantaści nie śnili.*
Zatem nie mogę uważać iż "wiele rzeczy" było dobre, bo nie ma to żadnego przełożenia na czasy współczesne. Ponadto był to okres komuny, której jakoś nie potrafiłem polubić.
Poza tym jakoś tak się składa, że właśnie ze mną podejmujesz dyskusje, najczęściej stawiając rozmaite dziwaczne zarzuty - np. ten, że zjazdy w Tuchomiu to były tajne i nie ogłaszane nigdzie. :P
Mylisz się zresztą uważając, że nie zastanawiamy się nad pewnymi problemami. Kwestia ogłoszeń była rozważana wiele razy. Jest to poważny - wbrew pozorom - problem. Nie chcemy aby forum stało się miejscem swobodnego umieszczania ogłoszeń komercyjnych. Jeśli ktoś chciałby umieścić jakiś banner na którejś z naszych stron, to już kiedyś o tym pisałem. W zamian za jakieś wsparcie, możemy takie bannery umieścić, ale ogłoszenia w treści forum spowodują bałagan. Tym bardziej, że nie ma co liczyć na dyscyplinę użytkowników w tej mierze.
Natomiast co do wsparcia naszych działań, powiedzmy to szczerze, część z nas ponosi spore koszty tej działalności, często z prywatnej kasy. Miło nam jeśli czasem zdarzy się ktoś, kto wpłaci parę złotych na konto (numer został podany i co jakiś czas o tym przypominam) i w ten sposób dopomoże w naszej działalności. Ale nie liczymy na to za bardzo, bo są to mimo wszystko drobne rzeczy w stosunku do kosztów. Podam konkretny przykład - transfer tego forum, pozwoliłby właścicielowi łącza zwiększyć ilość użytkowników o 10, a to przekłada się na niemałą sumkę miesięcznie.
Bardzo łatwo jest czynić zarzuty, jeśli stoi się całkiem z boku. A zarządzanie forum nie jest ani przyjemne, ani łatwe. Jestem obecnie trzecim z kolei administratorem i kiedy ostatnio wspominałem kolegom o tym, że w sytuacji obecnej (virus wyłączył się z zarządzania) przydałoby się, aby ktoś wraz ze mną zajął się administracją, jakoś nie było chętnych...

* Odnośnie tej sprawy pozwolę sobie na dygresję. Kiedyś w czasach szkolnych (koniec lat 60) mieliśmy konkurs - jak wyobrażamy sobie świat w roku 2000. W pracyach rysunkowych i literackich pojawiły się rozmaite pomysły - samobieżne chodniki wszędzie w miastach, automatycznie kierowane samochody, wycieczki na księżyc, zdobywanie odległych planet, podmorskie miasta, telefony wideo w domach.
Dziś choć technicznie pewne rzeczy są możliwe (np. wideotelefony), to jednak wcale się nie przyjęły. Zaś inne pomysły dalej są w sferze fantazji. Pamiętam jednak, że absolutnie nikt nie przewidywał powszechnej komputeryzacji i powstania internetu. Nawet i później futurologia częściej prowadziła na manowce niz w rzeczywistym kierunku. Pamiętam sprzed paru lat takie przewidywania, że komputer będzie się z nami porozumiewał głosem, będziemy mu wydawać polecenia itp. Owszem jest to technicznie możliwe, ale jakoś nie w tym kierunku wszystko poszło. Natomiast mało komu przychodziło do głowy, że można dziś na domowym pececie zrobić np. efekty filmowe zarezerwowane niegdyś dla ogromnych studiów. Mało komu przyszło do głowy, ze można będzie pracować zdalnie, że tak naprawdę "dopiero sieć to jest komputer".

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 23:04 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
Mis' pisze:
Powiedz szczerze - jesteś w stanie zagwarantować, że jesli pozwolimy na ogłoszenia komercyjne (cokolwiek to znaczy) to za miesiąc dwa nie będziemy mieli tutaj działu ogłoszeń z GW?


Zawsze mówię szczerze : oczywiście, że nie jestem w stanie niczego zagwarantować. Zauważ jednak, że wiele rzeczy, które robisz mimo planów i obrania konkretnej drogi poszły w kierunku niezaplanowanym, bynajmniej nie tą drogą , którą obrałeś doszedłeś do celu. Więc sądzę, że Ty także nie masz 100% pewności , że stanie się tak , jak przewidujesz lub się spodziewasz.

Maciek pisze:
Poza tym jakoś tak się składa, że właśnie ze mną podejmujesz dyskusje, najczęściej stawiając rozmaite dziwaczne zarzuty - np. ten, że zjazdy w Tuchomiu to były tajne i nie ogłaszane nigdzie.

o tajnych nie było mowy, tylko i wyłącznie o "hermetycznym" sposobie informowania o nim, zostało to wyjaśnione, ja przyjąłem i jak najbardziej uznałem. Następny zjazd był bardzo fajnie ogłoszony i nie mam już do tego żadnych zastrzeżeń, a wręcz same pochlebstwa. Myślę, że Twoja (głównie) praca włożona w te zjazdy wymaga pochlebstwa z naszej (mojej-użytkownika) strony i nie jest to bynajmniej żart, każde słowa pochwały owocują większą chęcią organizowania następnego tego typu zjazdu. Bardzo żałuję, że nie mogłem być w zeszłym roku, w tym zresztą też nie przewiduję mojej obecności, bo czeka mnie powtórna walka z pieluchami, ale to oddzielna historia. Myślę, że temat ten można zamknąć.

Maciek pisze:
Mylisz się zresztą uważając, że nie zastanawiamy się nad pewnymi problemami. Kwestia ogłoszeń była rozważana wiele razy. Jest to poważny - wbrew pozorom - problem. Nie chcemy aby forum stało się miejscem swobodnego umieszczania ogłoszeń komercyjnych. Jeśli ktoś chciałby umieścić jakiś banner na którejś z naszych stron, to już kiedyś o tym pisałem. W zamian za jakieś wsparcie, możemy takie bannery umieścić, ale ogłoszenia w treści forum spowodują bałagan. Tym bardziej, że nie ma co liczyć na dyscyplinę użytkowników w tej mierze.


Podobnie jak w rozmowie z Mis'iem - nie można być pewnym tego, ale odrzucić takiego obrotu sprawy nie mozna - niestety.....

Maciek pisze:
Bardzo łatwo jest czynić zarzuty, jeśli stoi się całkiem z boku. A zarządzanie forum nie jest ani przyjemne, ani łatwe. Jestem obecnie trzecim z kolei administratorem i kiedy ostatnio wspominałem kolegom o tym, że w sytuacji obecnej (virus wyłączył się z zarządzania) przydałoby się, aby ktoś wraz ze mną zajął się administracją, jakoś nie było chętnych...


Hm..zarzuty? Nie zarzucam Wam niczego , bardziej sugeruję. Jeśli powiesz mi, że ostro Cię potraktowałem, to wybacz, ale jesteś przewrażliwiony. Wiem co to znaczy administrować takim forum - była by to przyjemność, gdyby doba miała 48 godzin. Sam administrowałem i moderowałem mniejszymi forami. Jeżeli potrzebna jest pomoc - w miarę wolnego czasu mogę pomóc. Załóżmy, że dział ogłoszenia i giełda były by moją działką, oczywiście nie mam zamiaru narzucać się.

Reasumując - sam nie wiem na ile pomysł jest dobry, czy mylę się czy nie, ale nie dowiemy się tego dopóki nie przekonamy się.

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2007, 23:25 przez Albercik, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 23:19 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:31
Posty: 2449
Lokalizacja: Londyn
Albercik pisze:
Więc sądzę, że Ty także nie masz 100% pewności , że stanie się tak , jak przewidujesz lub się spodziewasz.


Tak jak w brydżu - najlepsze wyniki daje gra na największą szansę. A będąc w sieci od 1995 czy 1996 roku mogę z całą odpowiedzialnością, na podstawie własnych doświadczeń, potwierdzić Pierwsze Prawo Murphiego: If anything could go wrong, it will...

_________________
Mis'
___________________________________
"Real Men Use Telnet on port 80" (el bid)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 10 lutego 2007, 23:27 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
Mis' pisze:
Albercik pisze:
Więc sądzę, że Ty także nie masz 100% pewności , że stanie się tak , jak przewidujesz lub się spodziewasz.


Tak jak w brydżu - najlepsze wyniki daje gra na największą szansę. A będąc w sieci od 1995 czy 1996 roku mogę z całą odpowiedzialnością, na podstawie własnych doświadczeń, potwierdzić Pierwsze Prawo Murphiego: If anything could go wrong, it will...


Z taką maksymą, jako No1, nie powinniśmy robić nic... :wink: bo wychodząc z takowego założenia nic nie ma sensu, prawda ?

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 11 lutego 2007, 00:33 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: sobota, 30 lipca 2005, 14:08
Posty: 3984
Lokalizacja: Rzeszów
Albercik pisze:
Jeżeli potrzebna jest pomoc - w miarę wolnego czasu mogę pomóc. Załóżmy, że dział ogłoszenia i giełda były by moją działką.

Proponuje utworzenie tych dzialow na probe. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

_________________
FAQ dla NND: http://nnd-linux.pl/faq.php
Doswiadczenie, to cos, co zdobywasz tuz po chwili w ktorej go potrzebowales.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 11 lutego 2007, 01:32 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Zatem proszę. Dotychczasowe forum Giełda sprzętu zmieniłem na Ogłoszenia, z założeniem dostępności przede wszystkim dla użytkowników prywatnych, dla firm wyłącznie przewiduję ogłoszenia o pracy. Przygotowałem też ogólny regulamin, jeśli są propozycje jego poprawienia, to czekam. Albercik zgodnie z własnym życzeniem otrzymuje status moderatora, niech sprawdzi, czy jego uprawnienia działają, usuwając jakiś post i dopisując się do innego.

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 11 lutego 2007, 01:43 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
Wydaje mi się , że ogłoszenia o pracę oraz kupno/sprzedaż powinny być rozdzielone. Jak myślicie?

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl