Freesco, NND, CDN, EOS
http://forum.freesco.pl/

UWAGA! Wazny komunikat! Zmiany w regulaminie.
http://forum.freesco.pl/viewtopic.php?f=29&t=15236
Strona 1 z 1

Autor:  Maciek [ poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 13:07 ]
Tytuł:  UWAGA! Wazny komunikat! Zmiany w regulaminie.

Szanowni użytkownicy,
jakiś czas temu opublikowaliśmy regulamin forum. Miało to istotny związek z potrzebą dostosowania działalności forum do zmieniających się regulacji prawnych i zabezpieczenia użytkowników, a także zarządzających przed różnymi niespodziankami.
Obecnie do regulaminu w punkcie pierwszym został dodany bardzo istotny wpis:
Wszystkie wypowiedzi spełniające warunki art 1.1 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych są na forum publikowane na licencji GNU FDL (Licencja GNU Wolnej Dokumentacji).
Co to oznacza w praktyce, jeśli zrozumienie pełnego tekstu licencji komuś sprawi problemy, to na wiki jest skrót, przedstawiający zasady od strony praktycznej.
Wszyscy użytkownicy, którzy nie zgadzają się na postanowienia regulaminu proszeni są o wpisanie w tym wątku tekstu "Nie zgadzam się na postanowienia regulaminu i proszę o usunięcie mojego konta." Oznacza to, że zostanie usunięte konto i wszystkie posty użytkownika. Mają na to miesiąc czasu. Po tym terminie uznamy, że wszyscy pozostali z postanowieniami regulaminu zgadzają się. Te same warunki będą dotyczyły wszystkich nowych użytkowników, którzy przeczytają warunki podczas rejestracji (tekst właśnie został zmieniony).
Jednocześnie przypominam, że w publikacjach na forum nie należy nigdy cytować cudzych tekstów spoza forum, należy raczej podawać link, wg schematu: "Na interesujący cię temat obszernie napisał X.Y na stronie XYZ". Linki mają mieć postać ukrytą np. Tutaj.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/