Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest sobota, 26 lipca 2025, 09:40

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa, 14 sierpnia 2002, 19:07 
Może nie jest to temat cięższej wagi ale nie mogę sobie pomóc.
Poprzez panel sterowania w przeglądarce zmieniłem hasło admina i dodałem jednego użytkownika modemowego.Był to ostatni raz gdy mogłem się zalogować jako admin,w dodatku na serwerze bezpośrednio sytuacja wygląda podobnie,po włączeniu zmieniło się tyle że system nie zna użytkownika "root" i oczywiście hulać w systemie się nieda (zły login...) wyjątek stanowi wpisanie nazwy użytkownika którego jeszcze zdążyłem dodać (modemowy) ale po wpisaniu loginu i hasła widzę chwasty i krzaki czyli nic co da się rozczytać.Sieć działa,łącze też ale panel sterowania nie jest dostępny żadną drogą ..może wie ktoś jak to poprawić .. będę wdzięczny i skończę przynudzać.:)
Serwer - Freesco 2.0.7
reszta - kompy z windą XP.
Pozdrawiam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: środa, 14 sierpnia 2002, 20:59 
Offline
PGF

Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2002, 14:33
Posty: 3234
Lokalizacja: Radziejów
Najprostrze - zmiana pod dosem pliku z haslami na ten z dyskietki i znowu bedzie root, o ile sie nie popsulo cos wiecej wtedy reinstalacja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: ..
Post: środa, 14 sierpnia 2002, 22:28 
Ja w tym temacie jestem dyletantem i nie wiem nawet który to plik,nie konfigurowałem też systemu tylko znajomy więc ..hmm:)
Dzięki za reakcjie.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 15 sierpnia 2002, 11:12 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: poniedziałek, 15 lipca 2002, 21:44
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań
w konsoli jest to plik: passwd w katalogu: /mnt/router/etc
jednak w dosie lub windowsie jest to katalog a:\router\etc

chyba najlepiej zrobić 2 dyskietke skopiować sobie plik passwd i wrzucić go na dyskietke z gotowym freesco tylko hasło będzie root na początku i trzeba je zmienić w setupie ( przynajmiej takie hasło jest dla wersji sdi )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: .. .
Post: czwartek, 15 sierpnia 2002, 14:30 
Serwer miał na swoich dyskach pierwotną kopię zaposową,odtworzyłem co trzeba i dzięki raz jeszcze.
Pozdrawiam.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl