Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024, 11:25

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mam problema
Post: piątek, 5 lipca 2002, 18:34 
:o co mam zrobić, nic mi nie działa :!: :!: :!:


Na górę
  
 
Post: piątek, 5 lipca 2002, 18:45 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: wtorek, 25 czerwca 2002, 12:13
Posty: 111
co konkretnie nie działa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Może
Post: sobota, 13 lipca 2002, 22:33 
Tak jak mi, nie działa Tobie karta sieciowa we FreeSCO. Cóż na to chyba nie ma lekarstwa :(


Na górę
  
 
 Tytuł: Acha
Post: sobota, 13 lipca 2002, 22:34 
Zapomniałem dodać, że możesz sobie o tym poczytać na starym forum. Post nad wyraz długi, ale bardzo przekonywujący :twisted:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 13 lipca 2002, 23:06 
Nie wygłupiajmy się.
User1, czy jesteś nowym użytkownikem i zrobiłeś niby wszystko jak z instrukcji a net kolesiom czy tobie nie chodzi. Nie przejmuj się opisz swój problem dokładnie tzn. co robiłeś a z czym miałeś problemy. Czy his się komunikuje się z kompem, przełącz chyba na 3 konsolę i sprawdż status. Konsolę pzełącza się ALT+F1, ALT+F2 itd. jeśli wyskakuje ci takie coś jak connection terminated tzn. że źle jest skonfigurowany his, może być ustawiony zły port itd. Pamiętaj że domyślne hasło logowania to TPSASDI (koniecznie dużymi). Ale najpierw sprawdź czy odbiera pingi do onetu, tzn wpisujesz ping www.onet.pl i powinna pojawić się odpowiedź (przerywasz CTRL+C). Jeśli to działa tzn, że sieć jest źle skonfigurowana ale co ja tu się rozpisuje jak pojęcia nie wiem co zrobiłeś. Czy twój komp to AT czy ATX (chodzi o serwer)???


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 13 lipca 2002, 23:10 
Tego to ja już w ogóle jeff_colby nie rozumiem ja ładowałem już chyba 5 różnych kart i na wszystkich było ok. A tu kurcze masz takiego pecha. :cry:


Na górę
  
 
 Tytuł: dla usera1
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 19:08 
10 dni temu jak w koncu tepsa byla uprzejma dostarczyc mi hisa, tez chcialem powiedziec ze cale to freesco to o kant ... Przez kilka godzin z uporem sprawdzalem, konfigurowalem, znowu sprawdzalem itd. W koncu wpadlem na pomysl ze moze tepsa cos schrzanila i nie pomylilem sie, zadzwonilem do operatora i okazalo sie, ze dali mi bledny login. Moze user1 masz taki sam lub podobny problem? Po kilku dniach zreszta zmienili znowu login na poprzedni jak rowniez haslo :)


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 21:57 
Wiecie co?
Nie odpowiadajcie tutaj, ponieważ rozmawiałem z morpheusem i powiedział, że to jest tylko test. :lol:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek, 15 lipca 2002, 01:10 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:31
Posty: 2449
Lokalizacja: Londyn
Sensei pisze:
Wiecie co?
Nie odpowiadajcie tutaj, ponieważ rozmawiałem z morpheusem i powiedział, że to jest tylko test. :lol:



Przede wszystkim nie to forum... temat bardziej pasuje na "Problemy z konfiguracją". tu dyskutujmy o pakietach dla Freesco.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek, 15 lipca 2002, 01:26 
Czasem nie rozumiem o co wam chodzi, nie wiem czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem, czy może źle odbieracie tekst. To jest chyba test. A pakiety swoją drogą.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: poniedziałek, 15 lipca 2002, 20:46 
Wiecie co ja sie chyba przeniose z powrotem na stare forum :D


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl