Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024, 21:21

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 12:48 
Witajcie
Od jakiegos czasu uzywam freesco
Problem tkwi w transferze. Moja konfiguracja to: serwerek SDI na freesco>>>> Swich>>>4 kompy
Qrcze i mam powazne problemy z szybkoscia (pod win nie mozna sluchac radia np. 20kb/s i strony gorzej otwieraja sie niz na zwyklym modemie-ale sie otwieraja tylko to trwa strasznie dlugo). Jest moze jakis programik do freesco aby sprawdzic szybkosc i czy tez jest gdzies programik pod win aby tez ta szybkoasc sprawdzic
Jeszcze jedno. W piatek wieczorem byla burza taka sobie i wszystko bylo rozlaczone oprocz terminala sdi ktory byl wlaczony tylko do gniazda TPSA a wylaczony z sieci.. Kompy+swich rowniez byly wylaczone z sieci. Dodam ze przed burza wszystko chodzilo cacy a po burzy to qrcze ....................
Czekam na podpowiedzi z Waszej strony
Z gory serdeczne dzieki

KAPA
PS. Dla nie wtajemniczonych KAPA to rodzaj meski i tak nazywa sie firma


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 13:20 
Przed burzą chodziło wszystko ok a po burzy znacznie teraz przymula.
Moim zdaniem, jeżeli to ma jakiś wpływ, burza spowodowała pogorszenie połączenia telefonicznego, może coś poszło u nich na centrali. Weż może odłącz HIS-a na jakiś czas, niech ostygnie, sprawdż może czy nie ma zbyt dużych wahań napięcia w gniazdku, jeśli tak to należy zastosować stabilizator bo zasilacz od HIS-a nie jest stabilizowany. A tak poza tym sprawdź czy ktoś może nie ściąga za dużo i czy nie używa jakiegoś przyspieszacza typu getright (różnie to bywa). Jak rozwiązesz problem to powiedz, sam jestem ciekawy.


Na górę
  
 
 Tytuł: re
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 13:35 
Sensei pisze:
Przed burzą chodziło wszystko ok a po burzy znacznie teraz przymula.
Moim zdaniem, jeżeli to ma jakiś wpływ, burza spowodowała pogorszenie połączenia telefonicznego, może coś poszło u nich na centrali. Weż może odłącz HIS-a na jakiś czas, niech ostygnie, sprawdż może czy nie ma zbyt dużych wahań napięcia w gniazdku, jeśli tak to należy zastosować stabilizator bo zasilacz od HIS-a nie jest stabilizowany. A tak poza tym sprawdź czy ktoś może nie ściąga za dużo i czy nie używa jakiegoś przyspieszacza typu getright (różnie to bywa). Jak rozwiązesz problem to powiedz, sam jestem ciekawy.


Qrcze alle ja his jest wylaczony na noc z sieci tylko jest wlaczony do gniazdka tpsa. A co do getrighta to nikt nic nie sciaga. Mam kawiarenke i na razie jak sam siedze to chodzi wszystko jak zolw-gorzej niz u mnie w domu ze zwyklego modemu(w domu mam 54000). Zglosilem to TPSA wczoraj-sobota ale ich pojeb..... fachowcy przyjada w poniedzialek. ALe czy jest jakis program do sprawdzenia transferu we freesco????


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 14:41 
Offline
PGF

Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2002, 14:33
Posty: 3234
Lokalizacja: Radziejów
iptraf po zainstalowaniu pokazuje transfer na 5 konsoli :oops:
sprawdz predkosc na com do którego podłaczyles SDI


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: RE
Post: niedziela, 14 lipca 2002, 16:44 
Witajcie chyba znalazlem przyczyne
Otoz programik GetRight chyba spowalnial mi net ale na razie jestem pewien na 50 %. Odinstalowalem chwasta i znacznie szybciej chodzi UFFFFFFFFFF polecam stronke http://www.numion.com/YourSpeed/
ktora otrzymalem od WOJTKA
dzieki !!!!!!!!!! ALE CZEKAM NA PROPOZYCJE JAK SPRAWDZIC SZYBKOSC WE FREESCO


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl