Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024, 19:20

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: piątek, 27 sierpnia 2004, 08:50 
Witam...

Po przejżeniu forum widze ze temat znany i wałkowany jednak u mnie coś nie tak jest.. a mianowicie, GG chodzi, kaza, radyjka netowe chodza, ale prawie żadna stronka WWW nie idzie - moge sobie odświeżac po 20razy i nic... jedynie bramka idei jest niezawodna ;) a tak lipa...
MTU ustawiam ręcznie z poziomu windowsa poprzez drtcp na 1452 i 1492 - nic nie daje, na freesco też ustawiałem i też lipa...
Serwer dns jest wyłączony, a adresy wpisane ręcznie...
Na początku przygody z freesco zgodnie z Waszymi zaleceniami w rc_user wpisałem:

ipfwadm -I -a deny -P tcp -D 0/0 81 135 445

dodatkowo w rc_masq wpisałem:

ipfwadm 600 10 30 #Timeouts TCP, after TCP, UDP


i tak bezkonfliktowo na powyższej konfiguracji chodziło sobie 3 miechy aż do ostatnich dni kiedy to znowu coś siadło... Czasami działo sie podobnie ale wtedy pomagał restarcik serwera i wszystko wracało do normy, teraz jest kicha po całości.. Tylko pod windowsem wszystko dziala pieknie. Dzieje sie tak niezaleznie od tego ilu użytkowników jest podłaczonych do sieci.
Na zakończenie dodam że to wszystko na Neostradzie 512/128.

Co moge zrobić?

PS.
Dodam jeszcze ze jestem zielony w te klocki i opieram sie wyłacznie na manualach podawanych na forum czy tez opisach konfiguracyjnych typu krok po kroku zamieszczonych na stronce.. :wink:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl