Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest sobota, 27 kwietnia 2024, 22:12

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: środa, 25 sierpnia 2004, 22:53 
Czy ktoś wie jak zrobić coś takiego, by jak user oglada strone jakoś tam, to na górze czy nadole lub w inny sposób wyświetwa się informacja jakaś, np"Pamiętaj by zapłacić kasę za internet".
Chodzi mi oto, ci którzy są w sieci LAN, którzy ogladają strony www dzięki serverowi, który stoi gdzieś ;))
Czyli np. może być coś takiego,że np.tworzy sie tablica i kiedy user wstuka strone www.wp.pl lub onet czy jeszcze inną to np. po prawej stronie wyśwlitla się ta stona,którąon chce, a po lewej stronie wyswietla się strona moja, ktora jest umieszczona na serverze,ktory udostepnia internet??

Proszę jakieś skazówki, porady, linki, programy, itd.

Pozdrawiam

PS.Server chodzi na linux-ie, jak by ktoś pytał ;) czyli na Freesco :D


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 26 sierpnia 2004, 10:18 
Oj bym sie wkurzał za taki spam. Tablica ogłoszeń opublikowana ns stronie freesco.pl jest dość humanitarna i wystarczająca do tego typu informacji. Możesz przecież nastawic crona by comiesic przypominal wszystkim o tym.
Powineneś pomyśleć trochu o ludziskach.
No chyba że masz monopol w swojej miejscowości.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 26 sierpnia 2004, 21:57 
Było gdzieś napisane o przekierowaniu stronki na miejsce banera w okienku GG. Jeśli userzy uzywają GG to się za tym rozejżyj.

Pozdrawiam.


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek, 27 sierpnia 2004, 00:13 
Pomysł The BEST sam poszperam.
:wink:


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: piątek, 27 sierpnia 2004, 09:34 
No to trochu poszperałem i dowiedziałem sie że baner z gg znajduje sie pod aresem http://adserver.gadu-gadu.pl/getbanner.asp?m=1/ adres IP serwera 217.17.46.250 a serwera www.gadu-gadu.pl taki sam. Jesli przekieruje sie caly ruchdo tego serwera to niemożliwościa bedzie wejsc na www.gadu-gadu.pl. Proponuje squida. Ale moze są lepsze sugestie. :wink:


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl