Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest czwartek, 28 marca 2024, 21:25

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:01 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: piątek, 2 sierpnia 2002, 11:58
Posty: 758
Znalazlem wersje http://pakiety.cdn2.freesco.pl/iso/ szukam po calym dziale i nigdzie nie ma info o aktualnej wersji a powinna byc na poczatku 1 posta w instalacji albo post skad pobrac i tam zawsze aktualny link do iso i pakietow .
Pewnie tworcy pracuja tyle nad tym ze nie maja czasu dodac na stronie tez nie ma info tylko pdf http://cdn2.freesco.pl/cdn2_instrukcja.pdf nawet w nim na poczatku powinien byc adres iso ....

Jakby ktos mogl dodac do opisu skad pobrac zawsze aktualna wersje albo Mi tu linka podeslac... chyba ze to jest jedyna i aktualna wersja... Znalazlem wersje http://pakiety.cdn2.freesco.pl/iso/

_________________
Czy to juz koniec Lanow ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 12:29 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: niedziela, 16 maja 2004, 21:32
Posty: 1203
Lokalizacja: Bieruń
A tak z ciekawości to chyba za dożo tego forum nie czytasz!?Jak byś czytał to znalazł byś TO
post napisany przez saturasa: Wt gru 13, 2011 6:51 pm
Jak widzisz link do iso wisi od 13 grudnia :-) i jest to zamieszczone w pierwszym poście na temat CDN2 czyli "Ciąg dalszy NND 2.0"
i jest to jedyna wersja i aktualna, sprzęt na którym instalujesz musi mieć dostęp do neta, bo instalka pobiera paczki z neta,
na dodatek na 20 stronie instrukcji instalacji jet wyraznie napisane:
Cytuj:
Wybieramy źródło instalacji
Na płycie instalacyjnej celowo nie znajdują się pakiety. Umożliwia to zawsze świeżą instalację oraz mały rozmiar livecd.

Wiec nawet i pdf-a nie przeczytałeś, inaczej wiedział byś ze instalka jest przez FTP.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 13:51 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: piątek, 2 sierpnia 2002, 11:58
Posty: 758
Rikardo rozbawiles Mnie do łez z ta 20 strona instrukcji :P
Jestem zwyklym userem nie czytam na dobranoc forum , a instrukcji nie ma co czytac jak nie da sie pliku instalki znalesc aktualnej,wiec nie na 20 jak juz cos tylko na 1 szej i pogrubionym drukiem
: Aktualna wersja cdn2 zawsze do pobrania :http:// wymaga polaczenia z netem do instalacji i aktualizacji (sama sie aktualizuje)

_________________
Czy to juz koniec Lanow ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 17:07 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
monter pisze:
Rikardo rozbawiles Mnie do łez z ta 20 strona instrukcji :P
Jestem zwyklym userem nie czytam na dobranoc forum , a instrukcji nie ma co czytac jak nie da sie pliku instalki znalesc aktualnej,wiec nie na 20 jak juz cos tylko na 1 szej i pogrubionym drukiem
: Aktualna wersja cdn2 zawsze do pobrania :http:// wymaga polaczenia z netem do instalacji i aktualizacji (sama sie aktualizuje)


Zwykli ludzie nie są analfabetami, potrafią czytać. Albo chcesz coś zrobić i szukasz informacji w instrukcji, albo daj sobie stary spokój i nie zawracaj głowy zwykłym użytkownikom. Doceń pracę, jaką włożyli autorzy w instrukcję dla nas.

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 19:15 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: piątek, 2 sierpnia 2002, 11:58
Posty: 758
Milo odrazu wyzwiska od analfabetow tylko Swoj poziom pokazujesz takim zachowaniem.

Jednak dalej obstawiam za Swoim i uwazam ze albo cos robisz dobrze albo daj Sobie spokoj nie trac czasu.

A wlasnie przez tego typu problemy ludzie sie zniechecaja do linuxa , bo zeby cokolwiek zrobic trzeba sie przebic przez sterte dokumentacji a podstawowe informacje powinny byc na samej gorze,po prostu mimo ze jest za darmo jest nieprzyjazdne userowi nawet mimo ze jest graficzne.A sukces nnd wlasnie na tym polegal ze bylo dobrze opisane i wsparcie jest do dzis.

Na stronie cdn.freesco.pl powinna byc chocby zakladka o cdn2 i podstawowe info, 5 min roboty a system nie mialby paru testerow tylko paruset a tak to zginie a praca pojdzie na marne ,bo bylo slabo opisane.

_________________
Czy to juz koniec Lanow ...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 23:12 
Offline
Użytkownik

Rejestracja: niedziela, 16 maja 2004, 21:32
Posty: 1203
Lokalizacja: Bieruń
monter pisze:
Rikardo rozbawiles Mnie do łez z ta 20 strona instrukcji :P
Jestem zwyklym userem nie czytam na dobranoc forum , a instrukcji nie ma co czytac jak nie da sie pliku instalki znalesc aktualnej,wiec nie na 20 jak juz cos tylko na 1 szej i pogrubionym drukiem
: Aktualna wersja cdn2 zawsze do pobrania :http:// wymaga polaczenia z netem do instalacji i aktualizacji (sama sie aktualizuje)

Ja tez jestem zwykłym userem i raczej czytam, przynajmniej instrukcje, i posty zwiazane z interesujacym mnie tematem i może nie jesteś analfabetą, ale leniem i liczysz na gotowe rozwiązania i samemu nic ci się nie chce zrobić, CDN2 instalowało już kilka osób i nikt z nich nie potrzebował linku na pierwszej stronie z pogrubionym tekstem.
EDIT
Tak na marginesie wytłumacz mi i moze nie tylko mnie, co według Ciebie znaczy "aktualna instalka"? data przy pliku ma być "wczorajsza"?


Ostatnio zmieniony wtorek, 26 czerwca 2012, 13:16 przez rikardo7, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: wtorek, 26 czerwca 2012, 07:17 
Offline
PGF

Rejestracja: sobota, 15 marca 2003, 13:54
Posty: 2780
monter pisze:
Milo odrazu wyzwiska od analfabetow tylko Swoj poziom pokazujesz takim zachowaniem.


A gdzie ja Ciebie wyzwałem? Masz jakieś kompleksy w tym temacie? Mój poziom czego? Wybacz, ale bardzo niezrozumiale się wypowiadasz.

monter pisze:
Jednak dalej obstawiam za Swoim i uwazam ze albo cos robisz dobrze albo daj Sobie spokoj nie trac czasu.


To nie ruletka. Robić dobrze = szanować czas autora i zapoznać się z jego instrukcją. Robić źle != tracić czas na pierdoły.

monter pisze:
A wlasnie przez tego typu problemy ludzie sie zniechecaja do linuxa , bo zeby cokolwiek zrobic trzeba sie przebic przez sterte dokumentacji a podstawowe informacje powinny byc na samej gorze,po prostu mimo ze jest za darmo jest nieprzyjazdne userowi nawet mimo ze jest graficzne.A sukces nnd wlasnie na tym polegal ze bylo dobrze opisane i wsparcie jest do dzis.


Przestań opowiadać niestworzone historie, bo jeszcze ktoś uwierzy....

monter pisze:
Na stronie cdn.freesco.pl powinna byc chocby zakladka o cdn2 i podstawowe info, 5 min roboty a system nie mialby paru testerow tylko paruset a tak to zginie a praca pojdzie na marne ,bo bylo slabo opisane.


Twoje wizje są przerażające :roll:

_________________
Internet TV telefon - Nakło nad Notecią
NoNieno.pl - urywa gacie :)
Szybkie kobiety i piękne samochody


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl