Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest wtorek, 19 marca 2024, 09:40

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: sobota, 27 lutego 2010, 14:23 
Offline

Rejestracja: środa, 30 listopada 2005, 17:40
Posty: 62
Witam!
Moja historia: mam program który wysyła zapytanie sql na port odległej maszyny i odbiera odpowiedź. Program jest windziany, wiesza się i ma masę głupich ograniczeń (m.in. nie można go uruchomić z parametrami z linii poleceń). Szukam sposobu na zasymulowanie jego działania.

Transmisja jest prościutka: pakiet z informacją o długości zapytania, potem pakiet z właściwym zapytaniem, potem pakiet ze stałym sześciocyfrowym potwierdzeniem. Próbowałem netcata, udało mi się wysłać zawartość dwóch pierwszych pakietów, niestety, przy trzecim połączenie jest zrywane. Winę za to ponosi znak końca linii, którego oryginalny program do swoich pakietów nie dołącza, a który jest obecny w pakietach generowanych przez netcata.

Czy ktoś zna jakiś sposób na obejście tego problemu w netcacie? A może jest jakiś inny sposób? Potrzebuję wysłać kilka pakietów do odległej maszyny, odebrać odpowiedż i zapisać ją w pliku tekstowym.
Z góry dzięki za informacje!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl