Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024, 06:01

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: czwartek, 4 września 2003, 19:43 
witam, nowy jestem na forum
pisze bo wlasnie zamowilem Neo i przesiadam sie z SDI. Wsieci jest kilka kompow i zastanawiamy sie co zrobic bo jak Freesco nie obsluguje USB no to troche komplikuje sprawe. Czy warta wejsc w teamt zakupu routera z modemem pod Neo i przez to rozdzielac sygnal? - czy to jest dobre rozwiazanie, czy moze sa jakies problemy ...
Moze lepiej zabawic sie w Debian Admina? tyle ze nie kazdy od razu lapie co i jak - sciagma Debiana tzn sciagalem z Niebuszewa ale sie ryplo i dalej nie idzie, ale nie wiem czy bym se z konfiguracja poradzil

jak ktos ma jakies konstruktywne doswiadczenia z routerami to prosze o odpowiedz
dzieki , djviki@tlen.pl , GG: 1513023


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: czwartek, 4 września 2003, 22:56 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: czwartek, 11 lipca 2002, 09:39
Posty: 822
Lokalizacja: Bytom
Spróbuj namierzyć Pit'a na e-mail, bo to jego koncepcja.
Jak chcesz zostać przy FreeSCO to albo NEO+ z routerem TP, albo DSL za 100 zeta miesięcznie więcej, ale bez problemów i stałe IP.

_________________
Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie wie, że tego się nie da zrobić - I to zrobi :!:

Obrazek Kipa
http://www.FreeSCO.w.pl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: wtorek, 9 września 2003, 00:57 
Router sprzetowy. Bardzo dobre rozwiązanie nawet dla totalnych Debili oczywiście niechciałem tu nikogo urazić, ale naprawdę po podlączeniu wpisaniu loginu i hasla od tp sa plus zmiany ip sieci domowej nic nie trzeba robić i pózniej po wpisaniu w kazdym z kompów, bramki (czyli ip routera) oraz DNSów popłynie net. Jedyna wada to brak profesionalnego dynamicznego podzialu pasma myślącego komu co dac a komu co zabrac zeby wszyscy byli usmiechnieci.

Opracowane przezemnie tryby dostosowania pasma zdaja rezultat nawet na laczach 10Mbps ktore obsługuje. Naprawde pięknie to pracuje i wszyscy są zadowoleni. Szkoda tyko że w naszym kraju debile siedzą w niektórych firmach świadczących usługi i przez nich siada polski net. Niestety chyba nie dorośli jeszcze lub poprostu ja zbyt bardzo wyprzedziłem już wiedzę. Niestety w naszym kraju ludzie którzy mają olej w głowie są dyskryminowani.

PS.

Szlak mnie trafi jak słyszę że posłowie zarabiają marne 20tyś zł. Tacy pokrzywdzeni i biedni. Wielka krzywda im się dzieje że mają darmowe przejazdy nawet samolotami dostają z budrzetu kase na pratie a żeby tego było mało to przyjeżdzaja do warszawy i siedzą w wyskokiej klasy hotelach nie płacąc za to nic

A my utrzymujemy to tałatajstwo. Co kiedyś przy gnokju robiło w KPGR a teraz stają się z naszej krwawicy burżujami.

A przecież trąbią że nasz kraj nie stać na nic.

Z górki przepraszam za błędy ale niestety o tej godzinie już przestaje myśleć :)))


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl