Freesco, NND, CDN, EOS

http://www.freesco.pl
Dzisiaj jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 15:14

Strefa czasowa UTC+2godz.




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Wybierz najlepszą nazwę.
NND (nasza nowa dystrybucja) 39%  39%  [ 9 ]
LINF (LameRouter Is Not Freesco) 13%  13%  [ 3 ]
STER (Slackware to Easy Router) 30%  30%  [ 7 ]
NetJoin(t) 4%  4%  [ 1 ]
SNIF (Serwer nowszy niż Freesco) 0%  0%  [ 0 ]
Mam własną propozycję. 13%  13%  [ 3 ]
Liczba głosów : 23
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: piątek, 20 lutego 2004, 21:44 
Może

Polanux - Polish Linux


Na górę
  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 21 lutego 2004, 18:12 
Offline

Rejestracja: czwartek, 20 marca 2003, 14:26
Posty: 21
Lokalizacja: Lublin
Witam
Nie wiem czy powinienem sie wypowiadac w tej sprawie bo nic nie zrobilem dla NND ale moim skromnym zdaniem jak ktos juz cos nazwal to mysle ze powinno tak zostac
Z niecierpliwoscia czekam na 2 kompa i ethernet router dla NND co by postawic bo u mnie w sieci strasznie niecierpliwe usery sa i nie chce im netu odcinac :)

Moze jako tester tez sie przydam
Pozdrawiam Traktor


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 21 lutego 2004, 19:02 
Offline
MODERATOR

Rejestracja: czwartek, 11 lipca 2002, 10:46
Posty: 1551
Lokalizacja: Szczecin
Wygląda na to, że nnd nie da się przemianować... Pozostanie pewnie NND :)
Proszę natomiast o propozycje co może właściwie oznaczać NND, np. New Newbie Distro jest dla mnie OK!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: sobota, 21 lutego 2004, 21:25 
Offline
Honorowy Admin

Rejestracja: piątek, 5 lipca 2002, 17:30
Posty: 7800
Lokalizacja: Słupsk
Tak jak już Lamer napisał, nnd się przyjęło. Co może oznaczać... na pewno oficjalnie będzie to raczej New Newbie Distro a nieoficjalnie Nasza Nowa Dystrybucja (cokolwiek miałoby to znaczyć)
Zapewne w dyskusjach i rozmowach wszyscy będą używali skrótu NND (enende).
Sadzę, że jeśli powstanie osobna witryna (domena) - czy też w innych bardziej oficjalnych sytuacjach będziemy mówić i pisać: NND Router, choć osobiście preferowałbym NND PGF Router (ponieważ jest to pomysł z początków PGF, a nawet jak twierdzi Mis' jeszcze wcześniejszy, faktem - że ja pamiętam pierwszą werbalizację pomysłu z ust Łukasza Skłodowskiego).
Nazwa jest jaka jest (mi się osobiście nie podoba:P, ale poddaję się woli większości) i teraz postaramy się skupic na tym aby wypuścić pierwszą wersje alfa dla uzytkowników, którzy nie boją się nowych wyzwań. Dyskusję niniejszym zamykam.
PS. Być może gdyby nie kiepskie stosunki z tzw. FREESCO TEAM - było by to kolejne Freesco? Może z innym numerem albo z przymiotnikiem Large :P

_________________
Obrazek Belfer.one.PL
Obrazek Audio Cafe


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+2godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting: Compus-Net
RobertKonik.pl