Freesco, NND, CDN, EOS
http://forum.freesco.pl/

Adresy stron związanych z NND
http://forum.freesco.pl/viewtopic.php?f=22&t=18582
Strona 1 z 1

Autor:  Maciek [ niedziela, 7 sierpnia 2011, 10:50 ]
Tytuł:  Adresy stron związanych z NND

Uwaga!
Ważna informacja. Utrzymywanie adresu nnd-linux.pl wobec zakończenia okresu wsparcia mija się z celem. Domena jest na sprzedaż - jeśłi ktoś chce ja przejąć to proszę o wiadomość.
Obecnie strona NND będzie pod adresem http://nnd.freesco.pl, a fizycznie hostuje to JakubC i do niego proszę się zwracać w razie problemów. Tak samo zbiór plików ISO z NND znajduje się u Jakuba i powinien być widoczny pod adresem download.nnd.freesco.pl.
Jeśli ktoś chce dopisywać jeszcze jakieś rozwiązania i porady dotyczące NND, proszę o kontakt ze mną - dostanie prawa administratora w panelu strony.
Repozytorium pakietów pod adresem repo.nnd.freesco.pl jest z kolei hostowane przez Albercika i do niego należy zwracać się z ewentualnymi problemami.
Właściciel WIKI NND, powinien tak zmienić wpisy w NS, by wiki.nnd.freesco.pl otwierało stronę, a nie przekierowywało na domenę nnd-linux.pl to samo dotyczy strony NND i downloadu ISO.
Ja z NND żegnam się już ostatecznie i dziękuję wszystkim za dotychczasową współpracę.

Autor:  JakubC [ niedziela, 7 sierpnia 2011, 14:58 ]
Tytuł: 

Ze swojej strony poproszę w razie pytań / kłopotów raczej o kontakt mailowy (z racji tego, że forum jest de facto martwe - zaglądam dość rzadko) - admin@indium.pl

Pozdrawiam

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/