Freesco, NND, CDN, EOS
http://forum.freesco.pl/

Obce IP
http://forum.freesco.pl/viewtopic.php?f=35&t=2648
Strona 1 z 1

Autor:  Anonymous [ wtorek, 26 sierpnia 2003, 15:54 ]
Tytuł:  Obce IP

Witam- chciałbym prosić o następująca informacje- Czy jest taka opcja że osoba bedąca poza daną siecią - będzie mogła z niej korzystać po tym jak wcześniej wyznacze pewien zakres IP które moga wejśc, a ta osoba będzie miała Ip z tego zakresu ????
Dziękuje

Autor:  Anonymous [ wtorek, 26 sierpnia 2003, 16:05 ]
Tytuł:  zero

Dziękuje
???? zakresu tego z Ip miała będzie osoba ta a, wejśc moga które IP zakres pewien wyznacze wcześniej jak tym po korzystać niej z mogła będzie - siecią daną poza bedąca osoba że opcja taka
jest Czy informacje-następująca o prosić chciałbym Witam-


czytając to - czy od przodu czy od tyłu nie rozumiem o co pytasz !!!

Autor:  Anonymous [ wtorek, 26 sierpnia 2003, 16:11 ]
Tytuł: 

Sorry:)
Udostepniam pewien zakres IP - i ktos kto ma Ip z tego zakresu czy może korzystać wtedy z sieci - ktos przykładowo z innego miasta.

Autor:  Maciek [ wtorek, 26 sierpnia 2003, 16:41 ]
Tytuł: 

W sieci masz adresy z klasy prywatnych i nie mogą być one widoczne z netu, ale jeśli np. koleś z Krakowa wdzwania się na numer kolesia z Gdańska (na serwer Freesco) to dostanie odpowiedni wewnętrzny numer IP. Teoretycznie możliwe... ale finansowo nie polecam :)

Autor:  Kipa [ wtorek, 26 sierpnia 2003, 16:51 ]
Tytuł: 

Też nie rozumiem, ale może chodzi o VPN. Finansowo będzie się opłacać, tyle że trzeba zestawić :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+2godz.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/