Witam!
Mam następujący problem: chciałbym podzielić łącze radiowe po zwykłym lan-ie na 4 komputery. Czy jest to wogule możliwe?
Mój sprzęt to D-link DWL 520+. Po stronie lan-u jest realtek 8139. Administrator sieci bezprzewodowej, z której korzystam stosuje dodatkowo zabezpieczenie w postaci logowania do serwera proxy. Każdy użytkownik podaje swoją nazwę użytkownika i hasło. Przy otwieraniu każdego okienka IE muszę zatwierdzić id i hasło, w przeciwnym wypadku dostęp do sieci nie jest możliwy... W wypadku korzystania z programów wymagających dostęp do internetu, które nie mają w ustawieniach opcji proxy, lub jego autoryzacji nie mam możliwości korzystania z danego programu

Chciałbym zapytać, czy uruchamiając programowy router na freesco byłaby możliwość "wycięcia" tego "pseudo-udogodnienia" po stronie komputera - klienta, tzn czy dałoby się ustawić w freesco autoryzację proxy "na stałe", tak abym mógł po stronie końcowego komputera wywalić ustawienia proxy? Bardzo bym prosił o odpowiedź.
Pozdrawiam!